Про компанію

Perrigo є провідною світовою компанією у сфері охорони здоров’я, що створює, виробляє і розповсюджує безрецептурні (OTC) та рецептурні (Rx) лікарські засоби, споживчі товари, харчові продукти та активні фармацевтичні інгредієнти (API). Розпочиналась діяльність Perrigo більше 130 років тому у невеличкому містечку штату Мічиган з ідеї власника компанії Лютера Перріго (Luther Perrigo) про пакування, маркування та дистриб’юцію запатентованих лікарських засобів і предметів домашнього вжитку. Трохи пізніше він розпочав працювати над концепцію «власна марка» (“private label”), як способу підвищення лояльності клієнтів. Лютер Перріго запропонував магазинам друкувати їх назву на етикетках солі, солодкої олії, лаврового рому та десятках інших товарів, які реалізовувались в роздрібній торгівлі, без додаткових витрат для них.

Розпочавши свою діяльність у 1887 році з невеликого бізнесу, Perrigo трансформувалася у найбільшого у світі виробника безрецептурних фармацевтичних продуктів для ринку «власних марок» (“private label”) і лідера у сфері фармацевтичних технологій зі штаб-квартирою в Ірландії. Perrigo пропонує великий спектр «якісних та доступних продуктів для догляду за собою» майже по всьому світу – переважно у Північній Америці, Європі, Австралії, а також на інших ключових ринках, зокрема в Ізраїлі та Китаї.

 • 14,000+
  Видів продукції
 • 10,000+
  Співробітників
 • 3,000+
  Лікарських форм

Корпоративна відповідальність

 • Якість та безпека продукції

  Забезпечуємо безпеку нашої продукції для споживачів, дотримуючись найвищих стандартів.
 • Найвищі стандарти для забезпечення здоров'я людей в світі

  В Perrigo нашим головним пріоритетом є здоров'я і безпека споживачів. Кожен аспект функціонування нашої компанії націлений на підвищення стандартів якості у всьому світі. Ми твердо віримо в створення безпечних умов праці не тільки з точки зору захисту працівника на його робочому місці, але і в якості ключового фактора нашої продуктивності, ефективності і загальної операційної сили.
  Ми робимо світ більш здоровим. Це починається з нашої відданості вам.
 • Комплексне управління якістю кожного продукту щодня

  Наша галузь жорстко регулюється, але це не єдина причина чому наша робота орієнтована на якість. Ми повністю усвідомлюємо, що ваші сім'ї і друзі, так, як і наші сім'ї і друзі, залежать від того, наскільки кожна доза будь-якого з наших продуктів безпечна і ефективна. Ми слідкуємо за тим, щоб всі наші виробничі процеси і обладнання відповідали суворим вимогам.
 • Дотримання всіх нормативних і галузевих вимог

  На діяльність нашої компанії поширюються численні закони і нормативні акти, що регулюють спосіб виробництва і поставки нашої продукції по всьому світу. Це висока планка, яку Perrigo ефективно досягає, і високий рівень складності, з яким чудово справляється.
 • Фокус на безпеку наших продуктів і співробітників

  Ми докладаємо максимум зусиль, щоб виконати і перевиконати нормативні вимоги, забезпечити нашим співробітникам найвищий рівень підготовки і безпечні умови праці. Це дозволяє нам поставляти нашим клієнтам продукцію самого високого рівня для піклування про себе під власною торговою маркою.
  Безпека починається з зусиль кожного. Наші співробітники проходять навчання як досягти успіху в своїй сфері і зробити це безпечно, створюючи високоякісну продукцію для вас.