Вартнер® від грибка нігтів

Гель для застосування при грибкових ураженнях нігтів (оніхомікоз). Вартнер® від грибка нігтів впливає на усі види грибків, що вражають нігті, та захищає нігтьову пластину від повторного інфікування. Завдяки формулі DS12 Complex™ Вартнер® від грибка нігтів не тільки усуває грибок, але й стимулює регенерацію пластини здорового нігтя. Результати стають помітними вже за 4 тижні. Безпечний для печінки!

Форма випуску
Аерозоль
Упаковка
7 мл

Вартнер® Кріо

Вартнер Кріо – простий, швидкий та надійний спосіб САМОСТІЙНО позбавитися бородавок! Технологія кріотерапії, яку зазвичай застосовують лікарі, дозволяє швидко та ефективно позбавитися звичайних та підошовних бородавок

Форма випуску
Аерозоль
Упаковка
50 мл

Дермалекс®

Лінійка негормональних засобів, які забезпечують протизапальну дію й активне відновлення шкірного бар’єру при різних захворювання шкіри.

Форма випуску
Крем
Упаковка
30 та 100 г.

Емоліум

Засоби для догляду за шкірою Емоліум – це емолієнти, що зволожують та пом'якшують шкіру. Їх застосування рекомендується як для щоденного догляду за чутливою, сухою, схильною до подразнення шкірою грудних та маленьких дітей, так і для дуже сухої, схильної до атопічних та алергічних змін шкіри дорослих. Багатокомпонентна формула, що базується на застосуванні ефективних та безпечних активних речовин, діє як на поверхневих, так і в глибоких шарах епідермісу.

Форма випуску
Емульсія для купання
Емульсія для тіла
Крем
Упаковка
200 мл
200 мл
75 мл