Атма®

Лікарський засіб для лікування гострого та хронічного бронхіту, у тому числі із обструктивним синдромом: зменшує бронхоспазм, нормалізує виділення мокроти, знижує її в’язкість, полегшує відхаркування. Забезпечує протизапальну та протиалергійну дію.

Форма випуску
Краплі
Таблетки
Упаковка
20 та 50 мл
12 та 36 шт.

Афлубін®

Лікарський засіб для лікування та профілактики грипу та застуди (ОРВІ). Препарат із рослинними компонентами забезпечує противірусну дію, сприяє виробленню інтерферону, активізує імунітет, допомагає позбавитися симптомів та запобігає розвиту ускладнень.

Форма випуску
Краплі
Таблетки
Упаковка
20 та 50 мл
12 та 48 шт.

Афлубін® Плюс сироп від кашлю

Від будь-якого виду кашлю: полегшує сухий та вологий кашель. Завдяки унікальному комплексу полісахаридів, що містяться у рослинних екстрактах, засіб Афлубін Плюс сироп від кашлю заспокоює кашель, полегшує подразнення і сприяє відходженню мокротиння.

Форма випуску
Сироп
Упаковка
175 мл

Афлубін® ІмуФаст

Завдяки спеціально розробленній формулі, в складі рослинні екстракти, вітаміни та мікроелементи, Афлубін® ІмуФаст має сильну потрійну дію: підтримує імунну систему, допомагає підтримувати енергетичний рівень, пом'якшує захриплість, заспокоює кашель.

Форма випуску
Льодяники
Упаковка
16 шт.

Вокара®

Лікарський засіб для місцевого та загального лікування ангіни, хронічного тонзиліту, фарингіту, ларингіту. Пришвидшує очищення від нальоту та гною, усуває запалення, набряк та біль. Захищає та відновлює слизову оболонку верхніх дихальних шляхів, гортані та трахеї.

Форма випуску
Краплі
Упаковка
20 та 50 мл

Делуфен®

Лікарський засіб для лікування нежиттю будь-якого походження (вірусного, бактеріального, вазомоторного та алергічного). Усуває запалення та набряк слизової носу без агресивного судиннозвужуючого ефекту, відновлює носове дихання та нюх, майже не має протипоказань та побічних дій.

Форма випуску
Спрей
Упаковка
20 мл

Делуфен® Експрес

Спрей назальний із протинабряковою дією. Засіб усуває закладеність носа при застуді та риносинуситі, допомагає звільнити носові ходи, запобігає розповсюдженню інфекції, не викликає звикання. Є ефективною природною альтернативою традиційним судиннозвужуюючим препаратам.

Форма випуску
Спрей
Упаковка
20 мл