Компанія Perrigo завершила угоду щодо придбання бренду Emolium®

24.Лис.2020

Perrigo Company plc, одна з найбільших компаній у світі зі створення, виробництва та продажу безрецептурних препаратів та засобів для догляду за собою, завершила угоду з компанією Sanofi щодо придбання бренду Emolium®. Emolium® – це лінійка професійних засобів для догляду за шкірою. Умови угоди не розголошуються.

Компанія Perrigo, що входить у п’ятірку найбільших компаній-виробників безрецептурних препаратів на європейському ринку за розміром прибутків, ще більше зміцнює свої ринкові позиції. Придбання бренду Emolium® розширює асортимент високоякісної косметики, що вже є в портфелі компанії Perrigo в більшій кількості країн Європи. На сьогодні продукція бренду Emolium® продається в Україні, Польщі та Росії.

– Ми раді новому бренду у нашому портфелі. Придбання бренду Emolium®, а також існуючий асортимент відомих брендів нашої компанії, таких як Lactacyd®, Aflubin®, Delufen®, Paranix®, Remens®, Gentos®, Galstena®, Tonginal®, Wartner®, відповідають стратегії Perrigo щодо створення та забезпечення наших споживачів  якісними та доступними препаратами та засобами для догляду за собою – говорить Міхал Василевський, генеральний директор Perrigo в Україні та Польщі. – Придбання нового косметичного бренду є наступним кроком в напрямі лідерства в сфері засобів для догляду за собою.

Компанія Perrigo, яка є провідним виробником безрецептурних препаратів та засобів для догляду за собою, пропонує високоякісні товари для тих, хто дбає про своє здоров’я та здоров’я своєї родини, хоче попередити захворювання або самостійно лікуватися. В Україні компанія багато років тісно співпрацює з фармацевтами та завойовує їхню довіру, цінує їх професійні знання, які так важливі при виборі клієнтами аптек засобів для догляду за собою. Завдяки фармацевтам відвідувачі аптек завжди можуть розраховувати на професійну консультацію при покупці, зокрема косметичних засобів.

 

https://www.apteka.ua/article/574686

https://pharma.net.ua/news/world/24509-kompanija-perrigo-zavershila-ugodu-schodo-pridbannja-brendu-emoliumr#pubcontent