Product

Ременс® контроль припливів – спеціальне рішення для жінок в період менопаузи

24.Лют.2020

Ременс представляє НОВИЙ Ременс® контроль припливів для боротьби з симптоми клімаксу, що особливо турбують жінку.

Ременс® контроль припливів– іноваційний засіб для жінок, саме проти припливів вдень і вночі в період менопаузи.  Це спеціально розроблена комбінація рослинних екстрактів і вітамінів для полегшення дискомфорту та симптомів.

Ременс® контроль припливів прицільно бореться з симптомами тому, що містить капсули «День» та «Ніч». Кожна з них має свій склад рослинних компонентів та вітамінів.

КАПСУЛА «ДЕНЬ» – для контролю денних припливів жару.
Шавлія допомагає зменшити припливи жару, перепади настрою, неспокій і дратівливість. Родіола рожева допомагає впоратися з емоційним стресом і головним болем, викликаних стресом. Вітамін В6 сприяє регуляції гормональної активності. Вітамін D3 сприяє нормалізації функції імунної системи. Вітамін B12 активізує енергію .

КАПСУЛА «НІЧ» – для контролю нічних припливів жару і повноцінного сну. Шавлія допомагає при нічній пітливості, неспокої і дратівливості. Валеріана допомагає заснути. Меліса і Валеріана сприяють повноцінному сну і оптимізації релаксації, допомагаючи прокинутися вам добре відпочивши. Вітамін В6 сприяє регуляції гормональної активності.

Таким чином Ременс® контроль припливів допомагає жінці 24 години на добу.

Ременс® контроль припливів – Ваш клімакс контроль.

Ременс – лікарський засіб, який присутній на ринку України вже понад 20 років. Ременс відновлює гормональний дисбаланс та усуває симптоми ПМС і клімаксу в будь-якому віці